SUSTAINABLE ENERGY INNOVATIONS

O nas

O nas

Energy and Maintenance Solutions Sp. z o.o. jest firmą oferującą najwyższej klasy oświetlenie energooszczędne LED oraz systemy do zarządzania i redukcji kosztów eksploatacji.

Skupiamy się na optymalizacji procesów maintenance i redukcji kosztów związanych z eksploatacją obiektów wielkopowierzchniowych, w tym: handlowych, przemysłowych, magazynowych,  usługowych i biurowych.

Ludzie i Wiedza

EMS tworzą specjaliści z zakresu optymalizacji kosztów eksploatacji obiektów wielkopowierzchniowych, systemów do zarządzania eksploatacją oraz kompleksowych systemów oświetlenia energooszczędnego LED. Członkowie naszego zespołu brali udział w pierwszych wdrożeniach systemów maintenance już od 2006 roku.

Jesteśmy zespołem prawdziwie interdyscyplinarnym, którego wiedza, pasja i doświadczenie dopełniają się tak, aby każdy projekt został przeprowadzony rzetelnie, kompleksowo, zgodnie ze sztuką i na czas.

W czym się specjalizujemy?

Oferowane przez nas systemy do zarządzania eksploatacją obejmują zarządzanie środkami trwałymi, energią, zdalnym monitorowaniem obiektów, zarządzaniem procesami serwisowymi oraz czynnikami chłodniczymi.

Wdrażane przez nas rozwiązania, używane są obecnie w ponad 370 000 obiektów w Europie, Ameryce Północnej i Azji.

Ilość zleceń serwisowych w pełni zarządzanych i monitorowanych w systemie przekroczyła w 2017 roku 22 miliony.